تبلیغات
انواع تریلر.ترینر.اخبار.عکس.بازی - God of War: Ascension

انواع تریلر.ترینر.اخبار.عکس.بازی
 
به بزرگترین و به روز ترین سایت بازی خوش امدید


کدهای موسیقی بلاگ تصویر وشعر

تبادل لینك

تبادل لینك - افزایش بازدید - افزایش رتبه در گوگل - افزایش رتبه الكسا - افزایش رتبه كشوری

، کارگردان بازی God of War: Ascension عنوان کرد که شخصیت کریتوس در این بازی دوست داشتنی تر از قبل خواهد بود، و همچنین نسبت به نسخه های پیشین این سری "تا حدی" بهتر میتوان با آن ارتباط برقرار کرد.

در گفت و گویی که Papy با Game Informer داشت، او عنوان کرد که اسپارتان قهرمان ما همچنان تا حدی ظالم و بی رحم خواهد بود، ولی قسمت دیگری از او نیز وجود دارد که شما میتوانید تا حدی بهتر با آن ارتباط برقرار کنید.

Papy میگوید این چیزی بود که من میخواستم در این بازی بدست بیاورم و از آن عبور کنم، و همچنین اضافه کرد که در God of War 3 کریتوس کمی تا قسمتی یک آدم "عوضی [A$$hole]" محسوب میشد.

او ادامه داد:
بیشتر ایده ی پشت داستان بازی در مورد این است که چطور روح فروخته شده ی خود به شیطان را باطل میکنید؟ در واقع این سوالی است که در طول داستان به آن پاسخ میدهیم.
اینکه کریتوس پس از کشتن همسر و فرزندش از کجا ادامه میدهد؟ و اینکه عقاید روحی و درونی او چگونه است؟ مطمئنا هرچه هست، آنچنان لطیف و دلپذیر نخواهد بود.

God of War: Ascension در سال 2013 عرضه خواهد شد.


از آنجایی که سری God of War همیشه خشونت بالایی داشته اند، Sony Santa Monica سعی دارد تا این خون و خونریزی را به ویژه علیه زن ها در بازی کمتر کند.
آقای David Hewitt مدیر طراحی بازی در مصاحبه با IGN و در این مورد اذعان داشت: "تیم ما دارای قوانینی است که کارهای مختلف طبق آن طبقه‌بندی می‌شوند؛ در کار انیماتور هایی که حرکات کریتوس را طراحی کرده اند و یا طراحانی که فنون وی را ساخته اند موضوع یاد شده خود را نشان می‌دهد."
وی ادامه می‌دهد: "او(کریتوس) همیشه میل به پیشروی به سمت جلو را دارد؛ او همیشه به جلو حرکت می‌کند. او به دنبال انتقام است و بعد از رسیدن به هدف نهایی خود، به سریع ترین شکلی که می‌تواند همه‌ی دشمنان را به دو قسمت تقسیم می‌کند؛ ولی این کار هیچ نشاط و لذتی برای او ندارد."
Hewitt می‌گوید: "ما بعضی موارد را حذف کرده ایم؛ تیم ما پس از ارزیابی های به عمل آمده خشونت علیه زنان را برای حذف کردن مناسب دید. مطمئنا چیز های دیگری از این قبیل نیز وجود دارند که فعلا نمی‌خواهیم در موردش بحث کنیم."
Hewitt در ادامه خاطر نشان کرد که Ascension عادات این فرانچایز در رابطه با صحنه هایی که مردم نسبت به آن ها نوعی واکنش از خود نشان می‌دهند را ادامه خواهد داد.
God of War: Ascension در سال 2013 و به صورت انحصاری برای PS3 منتشر خواهد شد.

[ یکشنبه هشتم مرداد 1391 ] [ 16:22 ] [ هادی ستاری ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : هادی  
قالب وبلاگ